bankovní spojení: 3200555397/6800

jan.sta[@]centrum.cz

ALL STAR GAME - TEAM BÁRT vs. TEAM VERN 11:11 + upraveno

21.02.2016 20:35

Letošní ALL STAR GAME máme úspěšně za sebou. Proti sobě se tentokráte postavily dva rovnocenné výběry, které sestavili Martin Vernarský a Martin Bartoš. Samotnému zápasu předcházely dovednostní soutěže, kde se hráči utkali o pozici nejlepšího nahrávače, nejpřesnějšího střelce, nejlepšího brankáře na nájezdy a vyvrcholením byl souboj dvojic o nejlepší proměňování samostatných nájezdů. Očekávaný ALL STAR duel pak přinesl celkem 22 branek, 11 na každé straně. Bártův týmse dostal do vedení již o 4 branky, ale mohutný závěr Vernova týmu, podpořený hrou bez brankáře ( 16 na 15), přinesl vyrovnání dvě vteřiny před koncem hrací doby, i když poslední dvě vteřiny trvaly snad celou věčnost (náhle totiž nastal neobvyklý kolaps na časomíře, která se z pozoruhodných důvodů na minutu zastavila v čase 59:58). Výsledek zápasu tak byl naprosto zasloužený, oba týmy předvedly pohledné kombinační akce, brankáři mnohdy hasili velmi složité situace a také byli často nuceni vytáhnout skvělý zákrok. "Kaňkou" zápasu bylo vyloučení nehrajícího kapitána Martina Bartoše za nesportovní chování :-). Nutno dodat, že rozhodčí Klouda týmu vedenému Bártem toto vyloučení sliboval celou třetí třetinu :-). Po zápase tak mohli být spokojeni hráči, kteří stříleli branky, brankáři, kteří se v bráně překonávali, i rozhodčí, kteří měli možnost si vyloučit Bárta :-). Věříme, že si všichni společný ALL STAR večer užili a že příští rok dorazí opět v hojném počtu.

Právě toto utkání symbolicky ukončilo tříleté působení Tvořihráze v ZAFLu, nově se budeme setkávat s týmem, který ponese název Fbc FALK. Nové vedení TJ Sokolu z Tvořihráze se bohužel nedohodlo s vedením amatérského florbalového týmu na další spolupráci.