bankovní spojení: 3200555397/6800

jan.sta[@]centrum.cz

VE FINÁLE SLIMÁCI A SAVANNAH

26.03.2012 07:54

Kdo v neděli čekal, že se semifinálové série rozhodnou po dvou zápasech, byl na omylu. Nejdříve si Litrpůl vydobyl další zápas, když v přestřelce se Savannahem dotáhl zápas opět do prodloužení. Tentokrát si jej však urval pro sebe, když pěknou střelou rozhodl Řiháček. V následujícím utkání museli slimáci zvítězit, aby si sérii prodloužili. To se jim také povedlo a obě série se tedy nakonec musely rozhodnout ve třetích zápasech. Nejdříve se utkaly Savannah a Litrpůl. Jejich zápas tentokráte nebyl gólovými hody, Litrpůl se opět dostal do vedení, ale Savannah pak dokázal skóre utkání otočit na svou stranu a brankou do prázdné pak pečetil své vítězství a opět po roce postup do finále. Ve třetím zápase mezi "hospodami" to vypadalo, že na branku budedme čekat do půlnoci. Obě mužstva zvolila bezpečnou obranu před zdrcujícím útokem. Šance se rodily, ale oba brankáři byli famózní. Po hvizdu na konci druhého poločasu svítilo pořád skóre 0:0, a tak se šlo do "nekonečného" prodloužení. V něm se nakonec radoval Bar U Slimáka, který díky Mahrově schované střele postoupil do finále. V souboji poražených semifinalistů si to o třetí místo, stejně jako loni, rozdají Litrpůl a Pivnice.