bankovní spojení: 3200555397/6800

jan.sta[@]centrum.cz

1. ZÁPASY ČTVRTFINÁLE JSOU ZA NÁMI

24.04.2016 00:07

Všichni účastníci čtvrtfinále se dnes utkali v prvních zápasech. V prvním duelu vedli Šmoulové na Výstřelem již o dvě branky, Výstřel však dokázal srovnat a v prodloužení rozhodli Šmoulové o prvním bodu do série (5:4pp). V druhém zápase se Hodonice proti Florballifu dostaly do vedení 2:0, ale Florballife nic nezabalil a dokázal stav otočit na 3:2 ve svůj prospěch. Následně však Hodonice zaply na vyšší level a otočily skóre zase na svoji stranu (4:3). Další duel, Gladiators - Rebels, opět nabídl velmi vyrovnaný zápas, dlouho vydržel stav 1:1, v poslední minutě dostali Gladiátoři možnost trestného střílení, ale nevyužili jej, v následné přesilovce měli možnost rozhodnout, ale Rebels v oslabení tečovanou střelou rozhodli o prvním vítězství v sérii. Poslední zápas hracího dne, Black Dogs - FALK, začal lépe pro obhájce titulu, kteří se ujali vedení 1:0. Do poločasu však Černí psi skóre zvrátili na 2:1. V druhé půli dokázal FALK smazat dvoubrankové vední Psů a muselo se do prodloužení, kde však gól nepadl. Psi pak rozhodli o svém vítězství na nájezdy.