bankovní spojení: 3200555397/6800

jan.sta[@]centrum.cz

ČTVRTFINÁLE ODSTARTOVÁNO

31.03.2013 22:59

Letošní první zápasy play off jsou již minulostí. Všechny série se rozeběhly. Jako první začly své čtvrtfinále Šanov a Florballife. Zde těžko hledat favorita. Florballife však ve svém prvním zápase prokázal velkou míru zkušenosti a svého soka dokázal díky přesné souhře porazit 5:2. Šanov se příliš nedostával ke své silné zbrani - střelbě. Druhý zápas bude určitě velmi zajímavý. Tvořihráz proti Litrpůlu vsadila na běhavý florbal a dařilo se jí narušovat souhru Litrpůlu. Během druhé půle se dostala do vedení 3:1, to vydrželo do času 29:59, kdy Litrpůl snížil na rozdíl jediné branky, bohužel pro ně pozdě. tvořihráz si tak urvala první vítězství. Šmoulové a Hodonice (první s osmým) - tento zápas se odehrál jednoznačně v režii Šmoulů, kteří pomalu, ale jistě navyšovali své vedení až do výše 11:0. Hodonicím tak nezbývá než rychle zapomenout a zmobilizovat síly na další duel. Bez šance určitě Hodoničtí nejsou, musí však eliminovat velmi silný útok Šmoulů. Savannah začal proti Black Dogs aktivně a šel do vedení. Black Dogs do poločasu vyrovnali a ve druhém se ujali vedení. To si však zkušení hráči Savannahu vzali zpět dvěma přesnými zásahy. Vyhráli tak první duel 3:2.